Mistakes-In-Metal-Detecting

اشتباهات رایج فلزیابی که افراد مبتدی مرتکب میشوند

اشتباهات رایج فلزیابی که افراد مبتدی مرتکب میشوند

آشنایی با برخی از اشتباهات رایج فلزیابی :

فلزیابی نیز مانند هر کار دیگری نیاز به تجربه دارد و تازه واردان به این عرصه نیز مانند تمام امور دیگر تا رسیدن به تجربه کافی حتما اشتباهاتی را خواهند داشت و اگر از تجربیات افراد کهنه کار در این زمینه استفاده نکنند ممکن است فلزیابی را برای همیشه کنار بگذارند!کارشناسان ما با استفاده از یافته های علمی و تجربیات کاوشگران قدیمی تعدادی از اشتباهات رایج را برای شما آماده کرده اند تا در بدو ورود به این عرصه با دلسردی و سردرگمی مواجه نشوید.پس اگر میخواهید که از هدر رفت وقت و هزینه خود جلوگیری کنید و تجربه موفقی از فلزیابی را داشته باشید تا پایان با ما باشید.

  • خرید دستگاه پیشرفته که برای افراد مبتدی مناسب نیست

اشتباهات رایج فلزیابی
Buying-a-machine–for-a-beginner

تعداد بسیار زیاد و طیف وسیعی از دستگاههای فلزیاب در بازار وجود دارند که برای مصارف گوناگون و افراد با تجربه های متفاوت طراحی و ساخته شده اند و اشتباهی که بسیاری از افراد مرتکب میشوند این است که دستگاهی را خریداری میکنند که برای انها بسیار پیچیده است و باعث میشود که بسیاری از این افراد نا امید شوند و برای همیشه فلزیابی را کنار بگذارند.

وقتی شما 15 سال دارید و به تازگی رانندگی را یاد گرفته اید قطعا برای مسابقات فرمول 1 آماده نیستید. دارای تنظیمات و قابلیت های مختلفی هستند که افراد مبتدی از ان ها سر در نمی آورند و همین عامل دلسردی آنها میشود. بهترین انتخاب برای افراد مبتدی فلزیاب های مبتدی و یا میان رده است.

  • یاد گرفتن اینکه چگونه حفاری کنید

dig-a-proper-plug
dig-a-proper-plug

افراد با تجربه توصیه میکنند که اولین چیزی که افراد مبتدی باید یاد بگیرند و آن را رعایت کنند این است که چگونه جایی را حفر کنند و بعد آن را پر کنند و این را یک هنر میدانند. زیرا بهترین راه برای ممنوع شدن فلزیابی در شهر شما ایجاد چاله های متعدد در نقاط مختلف و رها کردن آنها است! برای یادگیری این کار استفاده از توصیه های کاوشگران با تجربه است.

  • استفاده از ابزار حفاری نا مناسب

اشتباهات رایج فلزیابی
اشتباهات رایج فلزیابی

یکی دیگر از اشتباهات رایج فلزیابی انتخاب ابزار کار نامناسب است. تعداد زیاد و مختلفی از انواع وسایل حفازی در بازار موجود است از بیلچه های کوچک تا بیل های بزرگ، همگی موارد استفاده مخصوص به خود را دارند و نباید از یک ابزار برای هرکاری استفاده کرد. حفاری کردن با یک بیل بزرگ در یک مکان عمومی میتواند همان قدر جلب توجه کند که وقتی با یک چاقوی بزرگ در پارک حاضر شوید.

  • کاوش در محل های ممنوعه

Trespassing-In-Metal-Detecting
Trespassing-In-Metal-Detecting

از دیگر اشتباهات رایج فلزیابی توجه نکردن به محل کاوش است. به خاطر داشته باشید که کاوش در مناطق ممنوعه میتواند دارای پیامد های غیر قابل جبران و دارای هزینه های زیاد باشد. همیشه به حریم خصوصی افراد توجه داشته باشد و به آن احترام بگذارید و از کاوش در املاک شخصی افراد پرهیز کنید. قبل از کاوش در اماکن عمومی از قوانین محلی کسب اطلاع کنید و همیشه به یاد داشته باشید که نوع رفتار شما به عنوان یک کاوشگر بر روی تمام کاوشگران قبل و بعد از شما تاثیر خواهد گذاشت.در اخر به یاد داشته باشید که عمومی بودن یک مکان مانند پارک این اجازه را به شما برای کاوش در آن نمی دهد و قبل از کاوش حتما باید با مدیریت آن مکان هماهنگی های لازم را انجام دهید.

  • کاوش بدون علم و دانش کافی

فیلم هایی که در مورد کشف گنج های بزرگ در اینترنت میبینید فقط حاصل شانس محض نبوده اند! معمولا یک کاوشگر خوب یک محقق خوب نیز هست. اگر شما به دنبال کشف اشیاء باستانی هستید پس در یک مکان تاریخی و باستانی که قبلا هم کاوش نشده باشد باید کاوش کنید. تعداد بیشماری از ویدئو ها و کتاب های آموزشی به صورت آنلاین وجود دارند که میتوانند به شما برای تبدیل شدن به یک کاوشگر بهتر کمک کنند.

به یاد داشته باشید که تکرار نکردن این اشتباهات میتواند از هدر رفت وقت و هزینه شما جلوگیری کند. فلزیابی یک تفریح و سرگرمی درامد زا است به شرطی که با چشم بسته و بی هدف آن را دنبال نکنید. امیدواریم که شما اشتباهات رایج فلزیابی که افراد مبتدی مرتکب میشوند را تکرار نکنید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، یون یاب ، سنسور GPR و انواع شاقول با کارشناسان ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره