فلزیاب ADLER

فلزیاب ADLER محصول شرکت فلزیاب پرومتالین

آشنایی با شرکت فلزیاب پرومتالین :

پرومتالین یک کمپانی فلزیابی آلمانی می باشد که سیستم های آن از کیفیت و کارایی بسیار بالایی برخوردار می باشد. دستگاه های تولید این شرکت توسط سازمان های نظامی ، دولتی و… در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد زیرا هم کیفیت ساخت بالا و هم عملکرد و کارایی عالی دارند.

شرکت فلزیاب Prometalin در حال حاضر دارای دو نوع اسکنر تصویری بسیار پیشرفته با نام های اسکنر ADLER و اسکنر MACHT می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد اسکنر ادلر اطلاعات بیشتری بدست آورید.

فلزیاب ADLER

فلزیاب ADLER

اسکنر ادلر فلزیاب پرومتالین :

اسکنر اَدلِر محصول شرکت پرومتالین به دو صورت بیسیک و پرو طراحی شده است. مدل بیسیک ، تک سنسور است و مدل پِرو دارای تونل سنسور و سوپر سنسور می باشد. صفحه نمایشگر این دستگاه به صورت تاچ (لمسی) می باشد و منوی اصلی آن شامل موارد زیر می باشد:

  • دکمه خاموش | روشن
  • بارکد استعلام دستگاه
  • حالت سه بعدی (3D)
  • نمایشگر باتری
  • حالت لایو
  • بخش بلندگو و هدفون

بخش لایو این دستگاه به صورت مد جی پی ار رادار می باشد که در صورت کشف فلز یا حفره ، هم به صورت لایو نمایش می دهد و هم با صدای بوق اپراتور را از وجود فلز آگاه می کند. از قابلیت لایو این دستگاه می توان در تونل ها ، سقف ها و دیوار ها و … به صورت حالت افقی استفاده کرد.

در بخش ادامه لایو این دستگاه شما می توانید انواع فیلتر هایی که در آن تعبیه شده است استفاده کنید. همچنین می توانید نوع خاک را از بخش تنظیمات آن انتخاب کنید.

قابلیت های فلزیاب ADLER :

  • این سیستم با کارایی دقیق و فناوری منحصر به فرد که هرگز در هیچ سیستم دیگری مورد استفاده قرار نگرفته است ، شما را به سمت موفقیت سوق می دهد.
  • این اسکنر صفحه نمایش رنگی ویژه 7 اینچی دارد و به شما این امکان را می دهد تا به راحتی در همه جا کاوش کنید و بدون نیاز به لپ تاپ ، موبایل یا هر وسیله دیگر کاوش خود را انجام دهید.
  • در طراحی این دستگاه از جدیدترین متد دنیا استفاده شده است ، به همین دلیل به راحتی قابل حمل است.
  • حداکثر عمق آن در خاک های مختلف 13 متر است.

 

برای خرید این اسکنر حرفه ای می توانید با شماره 09120043750 تماس بگیرید.

فلزیاب پرومتالین

فلزیاب پرومتالین ساخت آلمان

آشنایی با شرکت فلزیابی پرومتالین آلمان :

شرکت Prometalin آلمان انواع سیستم های فلزیابی را که شامل اسکنر ، فلزیاب، سیستم های PI و VLF ، شعاع زن ها است که برای سازمان های نظامی و سازمان های خدماتی و آژانس های مختلف در سراسر جهان طراحی تولید می کند.

این کمپانی در حال حاضر بهترین سیستم‌های فلزیاب استاندارد برای کاوش گنج ، پیدا کردن طلا و تونل ‌های عمیق ، همچنین کشف لوله‌ها و کابل‌ها در زیر زمین همراه با ابعاد ، شکل و اندازه آن‌ها را طراحی و تولید می کند تا بتوانید فلزات با ارزش ، گنجینه‌ها ، تونل‌های زیرزمینی و غیره را شناسایی کنید .

دستگاه های تولیدی این شرکت دارای  کدهای ویژه برای هر فلز ، انواع مختلف خاک ، حفره و ترکیبات کانی است به طوری که اپراتور می‌تواند به سرعت نوع ، مقدار و عمق مواد را تشخیص دهد .

فلزیاب پرومتالین ساخت آلمان

فلزیاب پرومتالین ساخت آلمان

معرفی فلزیاب پرومتالین آلمان :

شرکت فلزیابی پرومتالین دارای دو نوع دستگاه می باشد که از نوع اسکنر تصویری می باشد  شامل فلزیاب ADLER و فلزیاب MACHT است.  این دو اسکنر که ساخت آلمان می باشد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و مناسب برای کشف تونل ، اتاقک ، مقبره ها ، گنج و دفینه و … می باشد.

این سیستم با کارایی دقیق و فناوری منحصر به فرد که هرگز در هیچ سیستم دیگری مورد استفاده قرار نگرفته است ، شما را به سمت موفقیت سوق می دهد.

فلزیاب ADLER صفحه نمایش رنگی ویژه 7 اینچی دارد و به شما امکان می دهد به راحتی در همه جا کاوش کنید که به شما امکان می دهد بدون نیاز به لپ تاپ ، موبایل یا هر وسیله دیگر کاوش خود را انجام دهید.

حداکثر عمق کاوشی که این دستگاه در اختیار کاوشگر قرار می دهد 13 متر می باشد و در انواع خاک ها دارای عملکرد ثابتی می باشد.

 

برای خرید این فلزیاب حرفه ای یا دیگر سیستم های فلزیابی با شماره 09120043750 تماس بگیرید.

محصولات برتر IKPV برای کاوش گنج :