فروش طلایاب

فروش طلایاب

با سلام خدمت تمام دوستان و همراهان همیشگی، در این مقاله قصد داریم درباره فروش طلایاب صحبت کنیم. البته پیش از آغاز بحث، باید دستگاه های طلایاب را معرفی کنیم و ویژگی های اصلی آنها را بررسی کنیم. پس تا انتها با ما باشید تا هر چیزی درباره فروش طلایاب نیاز دارید را بگوییم.

طلایاب چیست؟

دستگاه هایی که می توانند طلا را در زیر خاک شناسایی کنند، طلایاب هستند. این دستگاه ها با دو سیستم اصلی یا سیستم مادر، کار می کنند. یکی سیستم وی ال اف و یکی دیگر هم سیستم پالسی.

دستگاه هایی که با سیستم وی ال اف کار می کنند می توانند تا عمق یک و نیم متر کارایی مطلوب داشته باشند. این دستگاه ها در جهان به دستگاه های امنیتی و تفریحی شهرت دارند و زیاد در کارهای دفینه یابی مصرف نمی شوند.

اما دستگاه های پالسی قدرت بالاتری در عمق کاوش دارند و می توانند به راحتی در عمق بالاتر از چهار متر هم کار کنند. این دستگاه ها تمامأ مصرف دفینه یابی دارند و کاوشگران حرفه ای حتمأ از این نوع دستگاه استفاده می کنند.

خصوصیات تخصصی طلایاب

خصوصیات ویژه ای که دستگاه های تخصصی در این زمینه دارند تنها عمق کاوش نیست. این دستگاه ها باید مجهز به سیستم های دیگری هم باشند. یکی از سیستم هایی که در دفینه یاب های حرفه ای کارایی دارد سیستم تفکیک فلزات با ارزش از کم ارزش است.

در این سیستم ما به راحتی فلزاتی مانند طلا، نقره، مس و مفرق را از سایر فلزات جدا می کنیم. و می توانیم به راحتی نتیجه لازم را بدست آوریم. این دستگاه ها درصد خطای کمی دارند البته به شرطی که از متریال مناسب و با کیفیت تولید شده باشند.

یکی دیگر از ویژگی های خاص دستگاه های گنج یاب، بالانس اتوماتیک است که می تواند خودش را با هر سطحی تطبیق دهد. این تطبیق باعث می شود شما دستگاه را در هر ارتفاعی از سطح زمین نگه دارید به درستی عمل کند.

دستگاه های مکمل

در کنار دستگاه های پالسی ما می توانیم از دستگاه های مکمل هم در زمینه طلایابی بهره ببریم. بهترین دستگاه های مکمل یون یاب، اسکنر ها، ردیاب ها و دسته سنسورها هستند. این دستگاه ها هر کدام می توانند به راحتی کار کاوشگری را راحت ترو سریعتر کنند.

نتیجه گیری

در نهایت می توانیم فروش طلایاب را وابسته به کیفیت و تعداد سیستم های موجود در آن بدانیم. این دستگاه ها بر همین اساس قیمت های متغیری دارند اما باید همیشه دقت کنیم از کمپانی های معتبر خرید کنیم. چون دستگاهی که کیفیت لازم را نداشته باشد نمی تواند هیچ کمکی به ما بکند.

کمپانی آی کا پی وی با بیش از بیست سال سابقه در تولید و فروش انواع فلزیاب طلایاب و گنهج یاب می تواند بهترین گزینه برای کاوشگران ایرانی باشد این کمپانی تمام دستگاه های خود را با ضمانت نامه ده ساله و خدمات پس از فروش ارائه می کند.

جهت تماش با مشاورین این کمپانی می توانید با شماره  تلفن 09120043750 تماس حاصل فرمایید.

خرید دستگاه طلایاب

خرید دستگاه طلایاب

با سلام خدمت تمام دوستان و علاقه مندان حوزه کاوشگری، در این مقاله قصد داریم درباره خرید دستگاه طلایاب صحبت کنیم. اما پیش از ورود به بحث خرید دستگاه طلایاب باید این دستگاه ها را بشناسیم و درباره آنها صحبت کنیم.

دستگاه های فلزیاب

فلزیاب دستگاهی است گه برای یافتن انواع فلز در اعماق زمین به کار می رود اما اینکه چه فلزی را در زمین شناسایی کند بحث دیگری است. برخی از این دستگاه ها تمام فلزات را با هم شناسایی می کنند و برخی دیگر قابلیت شناسایی فلزاتی مانند طلا را در محیط دارند. علاوه بر این، دستگاه ها در عمق های متفاوت کار می کنند و قبل از خرید باید آنها را بشناسیم.

دستگاه های وی ال اف

فلزیاب های وی ال اف دستگاه هایی هستند که می توانند در عمق کمتر ا دو متر به راحتی کاوش کنند این دستگاه ها عمومأ برای گنج یابی و طلایابی طراحی نمی شوند و بیشتر مصرف تفریحی دارند.

دستگاه های پالسی

فلزیاب های پالسی با سیستم القای فرکانس در میدان مغناطیسی می توانند در عمق های بالاتر از پنج متر هم به راحتی کار کنند. البته اندازه لوپ و کیفیت قطعات در این دستگاه ها بسیار تعیین کننده است. اما طراحی این محصول تنها برای دفینه یابی است. پس دستگاه طلایابی که ما به آن نیاز داریم باید حتمأ از سیستم پالسی بهره ببرد و البته مشخصات دیگری هم داشته باشد که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد.

دستگاه طلایاب

طلایاب ها فلزیاب هایی هستند که فرکانس طلا را به صورت جداگانه در پنل خود دارند. و می توانند این فلز را در عمق های بالا شناسایی و از سایر فلزات تفکیک کنند. این دستگاه ها باید مجهز به سیستم تفکیک فلزات باشند و بتوانند هر فلزی را در محیط به صورت جداگانه شناسایی کنند.

البته دستگاه های حرفه ای تری هم هستند که می توانند با سیستم های خاص به کاوشگران کمک کنند. یعنی علاوه بر دستگاه نقطه زن پالسی ما می توانیم برای طلایابی از ردیاب ها، یون یاب و اسکنرها هم بهره ببریم. در دنیای کاوشگری به دستگاه هایی که از چند سیستم بهره می برند دستگاه های مکمل هم می گویند.

بهترین مکمل های طلایابی

یون یاب ها یکی از بهترین مکمل ها در این زمینه هستند. این وسیله می تواند گازهای طلا را در محیط های متفاوت شناسایی کند و کاوشگر را تا نزدیکی هدف راهنمایی کند. و بعد از آن باید از یک دستگاه نقطه زن پالسی برای رسیدن به دفینه بهره برد.

اسکنر ها هم از ابزار های بسیار مفید هستند که می توانند تصاویر لایه های زمین را به کاوشگران نشان دهند. این دستگاه ها می توانند به صورت تخصصی طلا را با رنگی متفاوت مشخص کنند و کاوشگران به راحتی این فلز را در زیر زمین شناسایی کنند. البته سنسورهای بکار رفته در این دستگاه ها بسیار در عملکرد آنها موثر است.

نتیجه گیری

همیشه دستگاه های مناسب را از بهترین کمپانی ها تهیه کنید. کمپانی تولید و فروش انواع فلزیاب آی کا پی وی با بیش از بیست سال سابقه در تولید و تهیه انواع دستگاه های فلزیاب می تواند بهترین محصولات خود را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه کند. این کمپانی تمام محصولات خودش را گارانتی بلند مدت می کند و شما می توانید آنها را پیش از خرید تست کنید.

جهت مشاوره رایگان با متخصصان ما می توانید با شماره 09120043750 تماس حاصل کنید. 

فلزیاب تهران

فلزیاب تهران

با سلام خدمت تمام دوستان و علاقه مندان کاوشگری، در این مقاله قصد داریم درباره فلزیاب تهران صحبت کنیم. این موضوع به دلایل متفاوتی مهم است. برای مثال در این منطقه دستگاه های زیادی بفروش می رسند اما تعداد دستگاه های با کیفیت زیاد نیستند. و باید خصوصیات دستگاه های با کیفیت را بررسی کنیم. پس تا انتها با ما باشید تا درباره فلزیاب تهران اطلاعات لازم را بدست آوریم.

دستگاه های فلزیاب تقلبی

همانطور که گفته شد دستگاه های زیادی در این منطقه وجود دارد که نمی توانند در کاوشگری به ما کمک کنند. این دستگاه ها توسط کمپانی های معتبر بفروش نمی رسند و هیچ ضمانت یا خدمات پس از فروشی ندارند. این اشخاص با استفاده از نام های معتبر خارجی دستگاه های بدون کیفیت را به بازار ارائه می کنند.

این دستگاه ها مانند گوشی های طرح اصلی در بازار هستند که به هیچ وجه کیفیت نمونه های اصلی را ندارند. اما این دستگاه ها به قیمت اصلی بفروش می رسند.

فلزیاب اورجینال

دستگاه های اصلی همیشه خصوصیات ویژه ای دارند. اولین ویژگی آنها این است که تولید کننده آن در کشور است. این دستگاه ها به دلیل تولید داخلی، خیلی ارزان تر از نمونه های خارجی هستند. ضمانت و خدمات پس از فروش جزء دیگر خصوصیات آنها هستند.

هیچ کمپانی معتبری در دنیا وجود ندارد که دستگاه الکترونیکی مانند فلزیاب را تولید کند و بدون ضمانت و خدمات پس از فروش به بازار ارائه کند. دیگر ویژگی این دستگاه ها تست آنها قبل از خرید و آموزش آنهاست.

دستگاه های مناسب برای کاوش در تهران

شهر تهران به دلیل شرایط خاص اقلیمی منطقه ویژه ای به حساب می آید. تنوع آب و هوا در این منطقه باعث می شود که هر دستگاهی نتواند در این منطقه کارایی داشته باشد. ما باید دستگاهی قدرتمند داشته باشیم که بتواند آلودگی های محیط را کنار بزند و بهترین نتیجه را به ما بدهد.

دستگاه های دفینه یاب حرفه ای که در این منطقه کاربرد دارند مجهز به سیستم پالسی هستند. این سیستم می تواند قدرت کاوش را چندین برابر دستگاه های وی ال اف افزایش دهد و براحتی در چهار متر کارایی داشته باشد. در ضمن دستگاه ما باید سیستم تفکیک فلزات با ارزش از کم ارزش را هم داشته باشد. و در نهایت بتواند با یک کلید در صفحه آن، بالانس شود.

البته اگر به دنبال کارایی بهتر هستید باید از دستگاه های مکمل بهره ببرید. این دستگاه ها مجهز به چندین سیستم مکمل هستند و می توانند بهترین عملکرد را در شرایط های متفاوت داشته باشند. سیستم های مکملی که در این منطقه کارایی دارند مانند یون یاب، اسکنر، ردیاب و … هستند.

نتیجه گیری

باید گفت که تنها می توانیم از کمپانی های معتبر توقع تولید دستگاه های معتبر و حرفه ای داشته باشیم. کمپانی تولید و فروش انواع فلزیاب حرفه ای آی کا پی وی با بیش از بیست سال سابقه در تولید و فروش انواع دستگاه، می تواند بهترین انتخاب برای کاوشگران در این منطقه باشد. اما مهمترین ویژگی این کمپانی این است که دفتر فروش حضوری در تهران دارد و مشتریان می توانند به راحتی به این دفتر فروش رجوع کنند و دستگاه ها را با تست و ضمانت رایگان تهیه کنند.

فلزیاب بست پرو

فلزیاب بست پرو

فلزیاب بست پرو یکی از بهترین دستگاه های مکمل ایرانی است. در واقع یکی از دغدغه های کاوشگران تهیه سیستمی است. که بتواند در تمامی مراحل کار آنها را راهنمایی و یاری نماید. همچنین افراد به دنبال دستگاه های چند کاره ای هستند. که بتوانند با روش های متفاوت به تشخیص و تعیین هدف بپردازند.

بدین منظور شرکت IKPV اقدام یه تولید دستگاهی مکمل و چندکاره با نام فلزیاب بست پرو کرده است. که می تواند محدوده قرارگیری اهداف را تشخیص و مکان دقیق آن را مشخص کند. و همچنین تصویری از حفره ها و فلزهای قدیمی مدفون شده، را در زیر زمین را به شما نمایش دهد. در ادامه شما را با مشخصه های اصلی این دستگاه آشنا خواهیم کرد.

مشخصه های اصلی دستگاه :

 • ردیابی و تعیین محدوده فلزات قدیمی ، حفره های زیر زمینی مانند تونل ، راهرو ، اتاقک ، چاه و …
 • تشخیص نقطه دقیق و تفکیک فلزات با ارزش مثل طلا از سایر فلزات کم ارزش
 • قابلیت لایو ویدیو ، لایو اسکن و تجزیه و تحلیل تصاویر بدست آمده توسط برنامه ویژوالایزر
 • قابلیت تشخیص یون حاصل از وجود فلزات قدیمی با ارزش مانند طلا

آشنایی بیشتر با فلزیاب آی کا پی وی :

فلزیاب آی کا پی وی پرو یکی از بهترین دستگاه های تولید شرکت فلزیاب آی کا پی وی می باشد. که متشکل از سیستم های قدرتمند ردیاب فرکانسی ، فلزیاب بوقی پالسی ، اسکنر مگنومتر ، اسکنر سوپر سنسور و یون یاب است.

در این دستگاه از متریال های با کیفیت استفاده شده است. بست پرو از ثبات و دقت بسیار بالایی برخوردار می باشد. و با گارانتی معتبر یکساله و تست و آموزش اپراتوری در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. در زیر با انواع سیستم های این دستگاه آشنا خواهیم شد.

اسکنر های فلزیاب IKPV best pro :

اسکنرها، سیستم های تصویری هستند. که از طریق سنسور های مگنومتر میدان مغناطیسی سطح زمین را دریافت و هر گونه نا متعارفات زیر زمین مانند حفره ها و فضا های خالی زیر زمینی و فلزات قدیمی، و میدان های یونیزه را شناسایی و به صورت تصویر و یا ویدیو به شما نمایش می دهد. فلزیاب ikpv pro شامل دو سیستم اسکنر تصویری است که می توان در شرایط مختلف از آن ها استفاده کرد.

اسکنر مگنومتر 16 سنسوره :

شرکت آی کا پی وی تنها تولید کننده اسکنر های 16 سنسوره در ایران است. که در سیستم اسکنر فلزیاب آی کا پی وی پرو از 16 سنسور مگنومتر تشکیل شده است. این سنسورهای پیشرفته و با کیفیت به صورت ردیفی در کنار هم استفاده می شوند. که رزولوشن و کیفیت تصاویر اسکن را بهبود می بخشد.

این سیستم جهت اسکن تا عمق مطلوب 18 متر مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین امکان لایو اسکن (عکس برداری زنده) و لایو ویدیو (فیلم برداری زنده) را دارد. و این امکان را برای اپراتور فراهم می سازد. اطلاعات دریافتی توسط نرم افزار ویژوآلایزر قابل مشاهده و تجزیه و تحلیل خواهد بود.

سوپر سنسور مگنومتر :

سوپر سنسور وسیله ای کاربردی جهت اسکن و تشخیص حفره و فلزات یونیزه شده زیر زمین ، با دقت بسیار بالا در عمق مطلوب پنج متر است. که می تواند اطلاعات دریافتی از میدان مغناطیسی را از طریق اسکن و صدای بوق در اختیار اپراتور قرار دهد.

در این نوع اسکنر دو سنسور مگنومتر به صورت عمود بر هم  قرار می گیرند. که باعث افزایش دقت تشخیص می شود. یکی از مهمترین قابلیت سوپر سنسور های تولیدی شرکت آی کا پی وی تفکیک حفره از فلزات مغناطیسی مدفون شده. در زیر خاک با صدای بوق متفاوت است.

 

ردیاب Cobra Ion

ردیاب Cobra Ion

ردیاب Cobra Ion محصول جدید شرکت فلزیاب آی کا پی وی می باشد که تلفیقی از دو سیستم کاوش ردیاب و یون یاب می باشد که برای کشف دفینه ، حفره ها ، دودکش دفینه و … طراحی شده است. هر دو سیستم موجود در این دستگاه از قدرت و ثبات بسیار بالایی برخودار می باشند. ردیاب کبرا حداکثر عمق کاوش 20 متری و شعاع زنی 1500 متری را در اختیار کاوشگر قرار می دهد که ایده ال برای کاوش در هر شرایط محیطی می باشد. هدف از تعبیه سیستم یون یاب در دستگاه کبری  به این دلیل است تا مسیر منتهی به اتاقک، سفید خانه، هواکش خزانه و … را پیدا کند. یون یاب های تولیدی شرکت آی کا پی وی را می توان به صورت جداگانه نیز تهیه کرد.

ردیاب Cobra Ion

ردیاب Cobra Ion

قابلیت های ردیاب Cobra Ion :

 • قابلیت تنظیم جهت عمق نفوذ و حجم هدف.
 • قدرت تشخیص نقطه و عمق هدف
 • قابلیت تفکیک و نفوذ در عمق بالا
 • قابلیت تشخیص حفره از فلزات
 • سیستم ردیاب دارای قابلیت خوراک دهی می باشد
 • عمق کاوش در آنتن 20 متر و شعاع کاوش 1500 متر می باشد.
 • قابلیت یون یابی و پیدا کردن انواع هواکش دفینه
 • ردیابی تحت شرایط وجود برق فشار قوی ، امواج ، پارازیت و یا نویز های مزاحم
 • توانایی کاوش در زمین های سفت و سخت ، شوره زار ، مناطق مرطوب ، جنگل و …
 • قابلیت حذف ذرات و آلودگی های محیطی
 • قابلیت ارسال چندین سیگنال جهت کاوش طلا در مناطق مختلف.
 • مجهز به سیستم تقویت کننده سیگنال خروجی
 • دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش شرکت آی کا پی وی

چرا از شرکت IKPV فلزیاب بخریم؟

 • تولید فلزیاب های سفارشی متناسب با شرایط مورد نظر مشتریان
 • معاوضه، خرید و فروش دستگاه با قیمت بسیار مناسب
 • تهیه فلزیاب اورجینال با ضمانت نامه معتبر ۱۲ ماهه
 • تعمیر و تنظیم انواع دستگاه های ردیاب و فلزیاب
 • دارای زمین تست استاندارد فلزیاب جهت تست و تنظیم دستگاه
 • دسترسی آسان به عوامل و کارشناسان باستان شناس
 • دارای تیم حرفه ای و متخصص، زمین شناسی و تاریخ شناسی
 • ارائه و فروش فلزیاب بصورت نقدی، قسطی، معاوضه ای
فلزیاب schneider

فلزیاب schneider

فلزیاب schneider

گنج یاب حرفه ای اشنایدر (schneider) دستگاهی مکمل متشکل از هفت نوع سیستم فلزیابی؛ ردیاب آنتنی ، فلزیاب بوقی، اسکنر مگنومتر شانزده سنسور، اسکنر موبایلی، سوپر سنسور و یون یاب است که برای کاهش ضریب خطا در یک پک تعبیه شده است.

اشنایدر یک دستگاه همه کاره جهت فعالیت کاوش و فلزیابی بوده که با تمامی شرایط محیطی در ایران سازگاری داشته و از بهترین متریال ها در ساخت آن استفاده شده است.

شرکت آی کا پی وی گنج یاب اشنایدر را برای فعالیت سنگین با عمق بالا طراحی کرده است و این محصول را به همراه سند مالکیت، گارانتی معتبر یکساله، خدمات پس از فروش، تست و آموزش اپراتوری در اختیار متقاضیان قرار خواهد داد.برای آشنایی بیشتر با دستگاه چند منظوره اشنایدر، انواع سیستم های موجود در این پک را به اختصار توضیح خواهیم داد :

ردیاب آنتنی schneider:

 

فلزیاب schneider

فلزیاب schneider

ردیاب قدرتمند اشنایدر از نوع فرکانسی و خوراک خور بوده و دارای ۲۲ فرکانس (۶ مورد طلا، ۴ مورد مس، ۲ مورد میدان مغناطیسی، آهن، روی، برنز، نقره، آلومینیوم، حفره، دندان و استخوان، الماس، زمرد و یاقوت) می باشد که شامل ۲ دسته آنتن و یک پراب اتصال به زمین جهت دسترسی به عمق بیشتر است.

طول موج فرکانسی در این سیستم قابل تنظیم بوده و شما قادر خواهید بود اهداف سنگین در فواصل طولانی و اهداف بسیار کوچک در فواصل نزدیک را کشف کنید.

ردیاب schneider از تفکیک بسیار عالی و سیستم حذف ذرات و املاح معدنی برخوردار است و با بوق شهری قابل شارژ است. این دستگاه اهداف را نهایتا تا عمق ۳۰ متری زمین و شعاع ۲۰۰۰ متری تشخیص میدهد.

فلزیاب بوقی schneider

فلزیاب schneider

فلزیاب schneider

فلزیاب قدرتمند اشنایدر از نوع پالسی بوده و برای اهداف در عمق بسیار زیاد تعبیه شده است که از ثبات و قدرت بالایی برخوردار بوده و در بازار نظیر ندارد.

سیستم حذف ذرات، بالانس دستی و اتوماتیک، تفکیک بین طلا و سایر فلزات، تشخیص عمق حدودی اهداف، چهار حالت حساسیت برای کار در انواع شرایط محیطی از جمله (سخت، شوره زار، آهکی، کوهستانی، جنگلی، جلگه ای، خاک چند لایه و …)، لوپ ضد آب، تصویر برداری از روی پالس و قابلیت شارژ با برق شهری از مشخصه های بارز فلزیاب schneider بشمار می رود.

طلایاب schneider شامل ۳ عدد لوپ ، ۲۵ سانتی گرد جهت سکه زنی، ۵۵ سانتی گرد جهت نقطه زنی تا ۳ متر و لوپ یا کابل یک در یک جهت دسترسی به عمق بیشتر است که تا ۱۰ متر پالس ارسال می کند و توانایی کشف اهداف سنگین با میدان یونیزه در اعماق زمین را دارد.

 اسکنر schneider :

که شامل ۳ دستگاه مجزا زیر جهت استفاده در شرایط مختلف و تصویر برداری و فیلم برداری زنده از زیر زمین تعبیه شده اند:

اسکنر مگنومتر ۱۶ سنسور :

شرکت آی کا پی وی بعنوان تنها تولید کننده اسکنر های ۱۶ سنسور در ایران، از شانزده سنسور flc100 ساخت آلمان در اسکنر مگنومتر schneider استفاده می کند که قابلیت شناسایی فضاهای خالی زیر زمین حتی در صورت پر بودن نظیر تونل، راهرو، اتاقک، سنگ چین، دیواره، چاه، خاک دست ریز و همچنین فلزات مغناطیس شده و میدان های یونیزه حاصل از وجود طلا در زمین را دارد.

این سیستم در بهترین شرایط ممکن تا ۲۵ متری اهداف زیر زمین را شناسایی و بصورت تصویر و یا فیلم زنده در اختیار اپراتور قرار می دهد.تصاویر و فیلم زنده بدست آمده حاصل از اسکن توسط این دستگاه در نرم افزار ویژوآلایزر قابل تجزیه و تحلیل می باشد و می توان اطلاعاتی از جمله عمق اهداف را توسط نرم افزار vizualizer بدست آورد.

سوپر سنسور schneider :

این سیستم گونه ای از اسکنر ها معطوف می شود که با استفاده از دو سنسور مگنومتر اف ال سی صد در یک باکس لوله ای، مناسب جهت تشخیص اهداف در بدنه تعبیه شده است و قادر است تا اهداف را بصورت بوق و تصویر تشخیص دهد.

این سیستم دارای قابلیت فیلم برداری زنده نیست اما با دقت بیشتری برای تصویر برداری از سطح و بدنه مورد استفاده قرار می گیرد.

اسکنر موبایلی schneider :

این سیستم شامل یک سنسور مگنومتر FLC 100 آلمانی بوده که می تواند اطلاعات دریافتی از زیر زمین را بصورت تصویر در تلفن همراه با سیستم عامل اندروید و آیفون به نمایش بگذارد.

قابل ذکر است تصاویر بدست آمده حاصل از اسکنر موبایلی قابلیت تحلیل کمتری نسبت به دیگر اسکنر ها دارد و دلیل آن عدم استفاده از نرم افزار ویژوآلایزر بر روی گوشی همراه می باشد.

این دستگاه سبک و کوچک مناسب جهت تصویر برداری در مکان های حساس و تردد بالا می باشد و با آن می توان بدون جلب توجه به عملیات اسکن پرداخت.

یون یاب schneider :

این وسیله قابلیت شناسایی محیط های یونیزه حاصل از وجود فلز طلا در هوا و خاک را دارد و به محض ورود به محیط یونیزه از خود واکنش نشان داده و بوق میزند. یون یاب جهت کشف اتاقک، هواکش، قبر و انواع محیط های یونیزه مورد استفاده قرار می گیرد.

 

پک کامل دستگاه گنج یاب اشنایدر به همراه تجهیزات کامل و لوازم جانبی از نمایندگی فروش شرکت آی کا پی وی در شیراز، تهران دریافت نمایید .

جهت شماره و دریافت اطلاعات با شماره 09120043750 در ارتباط باشید.