فلزیاب بست پرو

فلزیاب بست پرو

فلزیاب بست پرو یکی از بهترین دستگاه های مکمل ایرانی است. در واقع یکی از دغدغه های کاوشگران تهیه سیستمی است. که بتواند در تمامی مراحل کار آنها را راهنمایی و یاری نماید. همچنین افراد به دنبال دستگاه های چند کاره ای هستند. که بتوانند با روش های متفاوت به تشخیص و تعیین هدف بپردازند.

بدین منظور شرکت IKPV اقدام یه تولید دستگاهی مکمل و چندکاره با نام فلزیاب بست پرو کرده است. که می تواند محدوده قرارگیری اهداف را تشخیص و مکان دقیق آن را مشخص کند. و همچنین تصویری از حفره ها و فلزهای قدیمی مدفون شده، را در زیر زمین را به شما نمایش دهد. در ادامه شما را با مشخصه های اصلی این دستگاه آشنا خواهیم کرد.

مشخصه های اصلی دستگاه :

  • ردیابی و تعیین محدوده فلزات قدیمی ، حفره های زیر زمینی مانند تونل ، راهرو ، اتاقک ، چاه و …
  • تشخیص نقطه دقیق و تفکیک فلزات با ارزش مثل طلا از سایر فلزات کم ارزش
  • قابلیت لایو ویدیو ، لایو اسکن و تجزیه و تحلیل تصاویر بدست آمده توسط برنامه ویژوالایزر
  • قابلیت تشخیص یون حاصل از وجود فلزات قدیمی با ارزش مانند طلا

آشنایی بیشتر با فلزیاب آی کا پی وی :

فلزیاب آی کا پی وی پرو یکی از بهترین دستگاه های تولید شرکت فلزیاب آی کا پی وی می باشد. که متشکل از سیستم های قدرتمند ردیاب فرکانسی ، فلزیاب بوقی پالسی ، اسکنر مگنومتر ، اسکنر سوپر سنسور و یون یاب است.

در این دستگاه از متریال های با کیفیت استفاده شده است. بست پرو از ثبات و دقت بسیار بالایی برخوردار می باشد. و با گارانتی معتبر یکساله و تست و آموزش اپراتوری در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. در زیر با انواع سیستم های این دستگاه آشنا خواهیم شد.

اسکنر های فلزیاب IKPV best pro :

اسکنرها، سیستم های تصویری هستند. که از طریق سنسور های مگنومتر میدان مغناطیسی سطح زمین را دریافت و هر گونه نا متعارفات زیر زمین مانند حفره ها و فضا های خالی زیر زمینی و فلزات قدیمی، و میدان های یونیزه را شناسایی و به صورت تصویر و یا ویدیو به شما نمایش می دهد. فلزیاب ikpv pro شامل دو سیستم اسکنر تصویری است که می توان در شرایط مختلف از آن ها استفاده کرد.

اسکنر مگنومتر 16 سنسوره :

شرکت آی کا پی وی تنها تولید کننده اسکنر های 16 سنسوره در ایران است. که در سیستم اسکنر فلزیاب آی کا پی وی پرو از 16 سنسور مگنومتر تشکیل شده است. این سنسورهای پیشرفته و با کیفیت به صورت ردیفی در کنار هم استفاده می شوند. که رزولوشن و کیفیت تصاویر اسکن را بهبود می بخشد.

این سیستم جهت اسکن تا عمق مطلوب 18 متر مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین امکان لایو اسکن (عکس برداری زنده) و لایو ویدیو (فیلم برداری زنده) را دارد. و این امکان را برای اپراتور فراهم می سازد. اطلاعات دریافتی توسط نرم افزار ویژوآلایزر قابل مشاهده و تجزیه و تحلیل خواهد بود.

سوپر سنسور مگنومتر :

سوپر سنسور وسیله ای کاربردی جهت اسکن و تشخیص حفره و فلزات یونیزه شده زیر زمین ، با دقت بسیار بالا در عمق مطلوب پنج متر است. که می تواند اطلاعات دریافتی از میدان مغناطیسی را از طریق اسکن و صدای بوق در اختیار اپراتور قرار دهد.

در این نوع اسکنر دو سنسور مگنومتر به صورت عمود بر هم  قرار می گیرند. که باعث افزایش دقت تشخیص می شود. یکی از مهمترین قابلیت سوپر سنسور های تولیدی شرکت آی کا پی وی تفکیک حفره از فلزات مغناطیسی مدفون شده. در زیر خاک با صدای بوق متفاوت است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *