okm-visualizer-3d-download

نرم افزار فلزیاب تصویری

همه فلزیاب های تصویری از نرم افزار مخصوص برای تبدیل دیتا های دریافتی به تصویر استفاده میکنند. این نرم افزار ها متفاوت بوده اما مشهورترین آنها نرم افزار ویژوالایزر شرکت آلمانی OKM است که تقریبا بر روی همه ی دستگاههای ساخت ایران نصب است.

این نرم افزار را میتوان بهترین و دقیق ترین نرم افزار موجود دانست که آموزش آن را در اینجا قرار داده ایم. یاد گیری کار با این نرم افزار میتواند کمک بسیار زیادی به اپراتور فلزیاب کرده و او را در تصحیح خطاها یاری دهد.

تصاویر خروجی از این نرم افزار تصاویری متشکل از اشکال با طیف های رنگی متفاوت است که در آن هر رنگ دارای معنا و مفهومی میباشد. تفسیر این تصاویر نیاز به تخصص و تجربه زیادی دارد و از عهده هر کسی بر نمی آید. هر دستگاهی که به این نرم افزار مجهز باشد میتواند اطلاعات زیاد و دقیقی در رابطه با هدف از قبیل اندازه , ابعاد , جنس و عمق را به اپراتور ارائه بدهد.

استفاده از قابلیت سه بعدی نشان دادن تصاویر میتواند تونل ها و حفرات نیز را نمایان سازد و اندازه گیری و نشان دادن این اطلاعات هیچ ارتباطی به شرایط محیط ندارد و نرم افزار Visualizer بدون در نظر گرفتن این عوامل به نمایش دقیق اطلاعات و داده های دریافتی از دستگاه بپردازد. این نرم افزار به صورت خودکار سیگنال ها و اهداف مزاحم و اضافی را حذف میکند.

نرم افزار فلزیاب تصویری

نرم افزار فلزیاب تصویری

لینک دریافت نرم افزار فلزیاب تصویری ویژوالایزر

این نرم افزار در سایت های مختلف با قیمتی گزاف و بسیار گران به فروش میرود که همگی دارای فعال ساز معیوب بوده و دارای کارایی نمیباشند و در صورت نصب با تصاویر دارای خطا و اشکال مواجه میشوید. در این پست ما نسخه کامل این نرم افزار را با فعال ساز معتبر قرار داده ایم تا از سردرگمی کاوشگران جلوگیری شود. با کلیک بر روی لینک زیر نسخه کامل OKM Visualizer دانلود میشود.

Free-Download

Free-Download

اگر نیاز به توضیحات اضافه و تکمیلی دارید و در خواندن متون انگلیسی مشکل دارید دفترچه راهنمای فارسی نرم افزار ویژوالایزر را برای شما علاقه مندان قرا داده ایم تا به صورت کامل آموزش کار با این نرم افزار را فرا بگیرید. با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید آن را دریافت کنید.

Free-Download

Free-Download

توجه داشته باشید که به علت استقبال کاوشگران از فلزیاب تصویری تعداد بسیار زیادی از فلزیاب تقلبی در بازار دیده میشوند که فاقد هرگونه کارایی بوده و تحت عنوان فلزیاب آلمانی یا امریکایی به فروش میروند که عمق کاوش این فلزیاب ها بیشتر از 40 سانتی متر نیست و با تست های دروغین و غیر استاندارد و بهره بردن از روش های فریب خریداران این اجناس را به فروش میرسانند. لذا در خرید خود نهایت دقت را به خرج دهید و از فروشندگاه معتبر خرید خود را انجام دهید و فریب قیمت فلزیاب ها را نخورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *